סמארט פור לייף מכירות וקשרי לקוחות זאת לא עוגיה, זו ארוחה!
שלום גולשים יקרים, אנא השאירו את מספר הטלפון ואת הפרטים בטופס על מנת לרכוש את העוגיות או לשאול שאלה!
Send

 054-5646510   drorsmart@gmail.com

איך להוריד במשקל מהר? - סמארט פור לייףאיך להוריד במשקל מהר?

Posted by

השמנת יתר היא אחת הבעיות החמורות בעולם המערבי של המאה העשרים ואחת. הבעיה כה חמורה עד שבארצות הברית חוקקו חוקים שנועדו למנוע את העלייה במשקל בקרב ילדים ובני נוער. המלחמה במשקל צריכה להתחיל במאבק בתחושת הרעב, ודיאטת סמארט פור לייף מספקת בדיוק את הצורך הזה, לכן היא כל כך טובה ויעילה גם לאורך זמן.

רוצים לרדת במשקל ומהר

רוב האנשים אשר סובלים מהשמנת יתר רוצים לרדת במשקל במהירות, אך תוהים איך להוריד במשקל מהר. ראשית חשוב להבהיר כי מהירות הירידה במשקל תלויה במשקל ההתחלתי של האדם ובאחוזי השומן בגופו, לצד סוג הדיאטה בה הוא בוחר. כאשר בוחרים בדיאטה בריאה ומאוזנת כמו זו של סמארט פור לייף, הירידה תהיה מהירה אך בצורה מאוזנת, בהתאם למשקל הגוף: ככל שיש שומן עודף יותר כך הירידה תהיה בהתחלה מהירה יותר. חשוב להבין כי ירידה מהירה במשקל היא רק הצעד הראשון במערכה על בריאות טובה ומשקל תקין. הצעד הבא, והחשוב לא פחות, הינו שמירה על המשקל הרצוי לאורך זמן.

איך להוריד במשקל מהר – העוגיות החכמות

דיאטת סמארט פור לייף היא למעשה פיתוח חדשני של עוגיות חכמות להרזיה. כאשר מתלבטים איך להוריד במשקל מהר, חושבים בעיקר איך לנצח את הרעב. אכילת חסה ומלפפון בלבד אינה התשובה. אם תאכלו רק ירקות למשך שבועיים תרדו אומנם במשקל אבל בגוף יהיו חסרים ויטמינים, מינרלים ואבות מזון נוספים החשובים לבנייתו ותפקודו. אבל אכילה נכונה מנצחת את הרעב. סמארט פור לייף פיתחה עוגיות מיוחדות המנטרלות את הרעב. העוגיות מכילות סיבים תזונתיים ומקורות תזונה טובים עבור הגוף והן מספקות לו את מה שנדרש לתפקודו הבריא. העוגיות, בעלות ערך קלורי של כ-100 קלוריות בלבד לעוגיה, מהוות תחליף לארוחות (ארוחת בוקר, ארוחת צהריים וארוחות ביניים) ובכך מספקות את הנדרש לגוף בפחות קלוריות ומשביעות את הרעב מבלי לאכול יותר מדי. הירידה במשקל אולי תהיה איטית יחסית לאכילת חסה ומלפפונים בלבד אך היא תהיה בריאה יותר וגם תישמר לאורך זמן.

סמארט פור לייף – דרך חיים

כפי שרובנו יודעים תזונה נכונה היא דרך חיים. כל ירידה במשקל מתחילה בדיאטה אבל שמירה על המשקל ועל אורח חיים בריא מצריכה מאמץ רב בשמירה על תזונה נכונה ופעילות גופנית. העוגיות החכמות של סמארט פור לייף מאפשרות המשך קל בשמירת המשקל הרצוי בשתי דרכים: ראשית, בהקניית הרגלי אכילה נכונים של כמויות מזון קטנות כל כמה שעות. שנית, בגמישות לאכול עוגייה כתחליף לארוחה כאשר אין את הזמן או הסבלנות להכין אוכל בעצמנו.