סמארט פור לייף מכירות וקשרי לקוחות זאת לא עוגיה, זו ארוחה!
שלום גולשים יקרים, אנא השאירו את מספר הטלפון ואת הפרטים בטופס על מנת לרכוש את העוגיות או לשאול שאלה!
Send

 054-5646510   drorsmart@gmail.com

דיאטה בטוחה - סמארט פור לייףדיאטה בטוחה

Posted by

דיאטה בטוחה

כאשר עושים דיאטה לא פעם שומעים על המושג 'דיאטה בטוחה'. דיאטנים, תזונאים, רופאים, אחיות, מדריכי ספורט, אפילו יועצים ופסיכולוגים, כולם מדברים על חשיבותה של דיאטה בטוחה. חשוב לעשות דיאטה רצינית, מקצועית, אחראית ובעיקר בטוחה. מהי בעצם דיאטה בטוחה?
מהי דיאטה בטוחה?

דיאטה בטוחה היא דיאטה אשר לא פוגעת בתפקודו ובבריאותו של הגוף. ההיפך, מטרתה של דיאטה בטוחה היא להשיל את עודף המשקל ובכך להקל על הגוף ולאפשר לו לתפקד באופן אופטימאלי. דיאטות קיצוניות עלולות לסכן את הגוף ולגרום לנזקים בלתי הפיכים. דיאטה בטוחה היא דיאטה במסגרתה הגוף מקבל את כל אבות המזון, המינראלים והויטמינים החיוניים לתפקודו ממזון איכותי ומגוון שאינו מתועש תוך הקפדה על מינימום של 1,200 קלוריות ליום.

סמארט פור לייף – דיאטה בטוחה

סמארט פור לייף מציעה דיאטה בטוחה ובריאה עם קלות וגמישות רבה מבחינה תכנון תזונתי. בדרך כלל דיאטה בטוחה ומאוזנת מצריכה זמן ומאמץ בקניית מוצרי המזון, בחיתוך, בישול ואפיית המזון ובחישובי קלוריות מייגעים. מה שמייחד את דיאטת Smart For Life כדיאטה בטוחה ובריאה הוא השימוש במוצרים אורגניים וטבעיים בלבד. העוגיות נקיות לחלוטין מחומרי שימור, חומרי הדברה ורעלים. Smart For Life עושה את החיים פשוטים – לא צריכים לקחת שום החלטות בנוגע לאוכל במהלך היום! רק לשלוף את עוגיית הבריאות החכמה מהאריזה כשרעבים ולאכול. ד"ר Sass מסביר: מרבית האנשים שרוצים להרזות נכשלים בגלל שהם נדרשים לספור קלוריות, לקנות מצרכים מסוימים או נדרשים לזמן הכנה ממושך. כשהייתי שמן, זו הייתה מטלה מכבידה לעשות דיאטה. לכן, יצרתי את דיאטת Smart For Life שאין בה את החסרונות האלה.

דיאטה לאורך זמן

פעמים רבות הקושי העיקרי בדיאטה הוא להחזיק מעמד לאורך זמן. אנשים רבים מספרים על הצלחה טובה בדיאטה והשלת קילוגרמים רבים בהתחלה אך לאחר כמה חודשים, הפיתויים גדלים, לאחר זמן כה רב שנמנעו מהם, ומשם הדרך להשמנת יתר בחזרה כבר קצרה. העוגיות שפיתחה חברת סמארט פור לייף מהוות דיאטה בטוחה לאורך זמן. כיצד? מדובר בעוגיות המנטרלות את תחושת הרעב ובכך דוחות את הצורך באכילת מאכלים מפתים כמו עוגות וממתקים. באופן הזה, נהנים עושי הדיאטה מעוגיות טעימות ומשביעות ובדחיקת הצורך לקפוץ למאפיה ולקנות איזה בורקס או קרואסון כדי להשקיט את הרעב.