סמארט פור לייף מכירות וקשרי לקוחות זאת לא עוגיה, זו ארוחה!
שלום גולשים יקרים, אנא השאירו את מספר הטלפון ואת הפרטים בטופס על מנת לרכוש את העוגיות או לשאול שאלה!
Send

 054-5646510   drorsmart@gmail.com

דיאטה ללא גלוטן - סארט פור לייףדיאטת עוגיות ללא גלוטן

Posted by

מהו גלוטן?

גלוטן הוא חלבון מן הצומח המצוי בדגנים כדוגמת חיטה, שיבולת שועל ושיפון. עם הזמן שוק המזון המעובד החל להכניס את הגלוטן למוצרים בסיסיים כמו מאפים, בירות, בשרים שונים כגון נקניקיות ואף בקינוחים שונים בשל היותו פשוט, זול ולא מסיס במים. בעקבות שינוי זה קשה מאד למצוא היום מוצרים נטולי גלוטן, וכמובן, גם מוצרי הרזייה שאינם מכילים גלוטן.

רגישות לגלוטן

רגישות לגלוטן הולכת וגוברת עם השנים. לא מדובר ברגישות שמאפיינת חולי צליאק בלבד: עוד ועוד אנשים מפתחים רגישות לגלוטן מסיבות כאלו ואחרות בשנים האחרונות. התסמינים לרגישות כזו עלולים להיות כאבי ראש תכופים, דלקת מפרקים ואף עייפות מתמשכת, אסתמה ופסוריאזיס.
יתרונות בהפסקה או בדילול צריכה של גלוטן

רבים מהאנשים שעוברים לתפריט נטול גלוטן או דל גלוטן מצביעים על שינויים חיוביים במגוון מישורים: במישור הפיזיולוגי ניכר כי האנשים שצורכים מוצרים נטולי גלוטן עייפים פחות, ובעיות שונות במערכת העיכול שלהם נעלמו כלא היו. כמו כן, חלק ניכר מן האנשים מדווחים כי כאבים שונים ועייפות מעיקה שליוו אותם פחתו עם הזמן והפכו למשב אנרגיה חיובי. חשוב לציין שאצל חולי צליאק צריכת גלוטן עלולה להית מסוכנת מאד ועל כן עליהם להימנע לגמרי מצריכתו. כמו כן, בעקבות שוק המזון המעובד שמעודד צריכה גדולה מדי של גלוטן כולל לרוב מזונות משמינים אשר פוגעים בגוף.
יתרונות בהפסקת צריכה מכוונת של גלוטן נראו גם אצל מספר ספורטאים, ואנשים בריאים לגמרי שלאחר הפסקת צריכה של מוצרים המכילים גלוטן דיווחו על שיפור גדול בביצועיהם ובתפקודם הספורטיבי.

דיאטת עוגיות נטולת גלוטן!

עוגיות ללא גלוטן של דיאטת סמארט פור לייף הבטוחה והאיכותית הגיעו לישראל. כעת, אנשים שמעדיפים לרדת במשקל או לתחזק את משקלם הקיים עם מוצרים נטולי גלוטן יכולים ליהנות מדיאטת העוגיות הבריאה והטעימה שלנו. בצריכה של 6 עוגיות ביום בטעם בננה-שוקולד משובח וארוחת ערב מבוססת חלבון, תוכלו לרדת במשקל, להראות ולהרגיש בריאים יותר. בעידן שלנו קשה למצוא מוצרי הרזייה נטולי גלוטן, וכמעט בלתי אפשרי למצוא מוצרי הרזייה טעימים. עוגיות הבננה-שוקולד של סמארט פור לייף טעימות יותר מכל מאכל נטול גלוטן אחר, בריאות ומשביעות הרבה יותר. הצטרפו לדיאטה שכבשה את אמריקה ותהנו מעוגיות ללא גלוטן בטעם נפלא של סמארט פור לייף!