סמארט פור לייף מכירות וקשרי לקוחות זאת לא עוגיה, זו ארוחה!
שלום גולשים יקרים, אנא השאירו את מספר הטלפון ואת הפרטים בטופס על מנת לרכוש את העוגיות או לשאול שאלה!
Send

 054-5646510   drorsmart@gmail.com

דיאטה מהירה ובטוחה הכוללת דברי מתיקה - סמארט פור לייףדיאטה טעימה ומומלצת!

Posted by

בניגוד לדעה הרווחת בעיני רבים כי דיאטה מחייבת הימנעות מוחלטת ממאכלים מתוקים, ובוודאי משלל עוגיות, מתברר שדווקא אכילת עוגיות חכמות מעלה את מצב הרוח ואפקטיבית בתהליך הירידה במשקל. 

הפילוסופיה של סמארט פור לייף מתייחסת לדיאטה כאל שינוי חכם באורח החיים ובהרגלי האכילה. שינוי שמתחיל ונמשך לאורך כל החיים. על מנת ששינוי כזה יצליח, ולקוחותינו שהגיעו למשקל היעד, גם ישמרו על משקלם הרצוי לאורך זמן, אסור שהם יסבלו. סבל בתהליך הירידה במשקל או תחושת קיפוח, עלולים לגרום למשבר ולוויתור על התהליך. 

על מנת שתהליך ההרזיה יהיה מהנה, מדעני סמארט פור לייף הכניסו לעוגיות בנוסף לדגנים המלאים מעט סוכר פירות טבעי הגורם לעליה ברמת הסרוטנין המופרש במוח ומשפר את מצב הרוח. כמו כן, הוכח כי אנשים שמחים חולים פחות במחלות כגון סרטן ולב. 

הצורך בנשנוש מתוק הקיים אצל רוב האנשים מקבל מענה בדיאטת העוגיות, המכיל את כל דרישות הגוף מבחינת הרכב אבות המזון ומשלב בתוכו גם שתייה חמה עם עוגיה. תפריט זה מאפשר דיאטה מהנה וכיפית, העונה גם על הצורך הטבעי במתוק. 

מהו קצב הירידה במשקל עם דיאטת העוגיות?
התפריט מכיל כ- 1,200 קלוריות, ומוביל להפחתה ממוצעת של שבעה ק"ג בממוצע לחודש. קצב הירידה תלוי בכמות הקלוריות ששורפים ומשתנה עם הגיל. ככל שמתבגרים – שורפים פחות קלוריות. נשים שורפות פחות קלוריות מגברים, עקב הבדל גנטי באחוז השרירים בגוף. יש אנשים עם מטבוליזם נמוך יותר, שעולים במשקל מהר יותר ותהליך ההרזיה אצלם ארוך יותר. בחודש הראשון של הדיאטה יורדים קצת יותר במשקל ולאחר מכן קצב הירידה במשקל מתייצב. אבל גם אם אצלכם הקצב איטי יותר – זה מצטבר בסוף לכמות משמעותית, ולכן אסור להתייאש!

מהי כמות השתייה החמה המומלצת?
לעתים קרובות עולה השאלה האם אפשר לשתות משקאות חמים. התשובה היא שאפשר ורצוי – לשתות כמה שיותר. השתייה החמה יוצרת תחושת שובע לחצי שעה לפחות, ולכן אפשר לשלבה בתפריט בין הארוחות כמה שרק רוצים. צריך רק להקפיד שהכמות היומית של החלב בקפה לא תעלה על כוס אחת ביום ולהשתמש בממתיק ללא קלוריות. לגבי החלב בקפה: צריך למדוד כוס חלב אחת למשך היום, ולחלקה לכל כוסות השתייה החמה, וכמובן שהממתיק צריך להיות ללא קלוריות.