סמארט פור לייף מכירות וקשרי לקוחות זאת לא עוגיה, זו ארוחה!
שלום גולשים יקרים, אנא השאירו את מספר הטלפון ואת הפרטים בטופס על מנת לרכוש את העוגיות או לשאול שאלה!
Send

 054-5646510   drorsmart@gmail.com

דיאטה מהירה לנערות - סמארט פור לייףדיאטה מהירה לנערות

Posted by

דיאטה מהירה לנערות

נערות רבות אינן מרוצות ממשקלן ומחפשות אחר דרכים להשיל ממנו. דיאטה מהירה לנערות היא אולי הפופולארית בקרב בנות העשרה אך לא תמיד הבטוחה ביותר. סמארט פור לייף פיתחה דרך חדשנית ומהפכנית בה מתאפשרת דיאטה מהירה לנערות במסגרת תוכנית הדיאטה ומבלי להסב נזק לגוף, לצד תזונה בריאה ומאוזנת.

מהי תוכנית סמארט פור לייף

סמארט פור לייף היא תוכנית דיאטה מהפכנית המבוססת על עוגיות חכמות קוטלות רעב, שפותחה ומנוהלת על ידי ד"ר Sass Moulavi, מומחה בתחום השמנת היתר ותזונה. הרעיון מאחורי הדיאטה של סמארט פור לייף הוא כי בעזרת העוגיות החכמות, ניתן לעצור את תחושת הרעב ובכך להימנע מאכילת יתר. בנוסף, העוגיות החכמות לא רק משביעות אלא גם בריאות ומזינות: הן עשויות מרכיבים אורגניים וטבעיים בלבד ומכילות את כל אבות המזון, הויטמינים והמינראלים הנחוצים לגוף. העוגיות מסייעות בזירוז מערכת העיכול ובניצול הרכיבים האורגניים הייחודים שבעוגייה לבריאות ולתפקוד אידיאלי של הגוף.

השמנת יתר והרזייה קיצונית בקרב נערות

כאמור, נערות רבות רוצות לרזות ומהר. ראשית, חשוב מאד לוודא מדוע הנערה מעוניינת לרזות, כמה היא מעוניינת להוריד ממשקלה ובתוך כמה זמן. מאחר וגיל ההתבגרות מאופיין בשינויים הורמונאליים ומצבי רוח קיצוניים העלולים להביא נערות רבות לידי דיאטה מסוכנת ולא מאוזנת, חשוב לוודא שהנערה אכן זקוקה להורדה במשקל וכי השאיפות שלה נורמטיביות ותואמות את המציאות. לא פעם נערה רזה מרגישה שמנה ומעוניינת לרדת במשקל ולבסוף מגיעה לידי מצב בריאותי פיזי ונפשי קשה. במקרה בו אכן יש צורך בהורדה במשקל חשוב לעשות זאת נכון ובריא. שנות הנעורים הן שנים בהם הגוף גדל ומתפתח גם מבחינה פיזית וגם מבחינה קוגניטיבית והפרעות בתזונה, בין אם מדובר בהשמנת יתר ובין אם מדובר בהרזיה קיצונית, עלולות להיות בעיתיות מאד, ולהסב נזק רב ולעיתים בלתי הפיך. כאשר מדובר בעודף משקל, מעבר לבעיות בריאותיות, עלולות לצוץ גם בעיות נפשיות, הצקות של חברים, ביטחון עצמי נמוך ועוד. אולם כדי לא לרזות באופן קיצוני ואחר כך להשמין הכל בחזרה, חשוב לעשות זאת נכון.

כיצד סמארט פור לייף מסייע לדיאטה מהירה לנערות?

סמארט פור לייף פיתחה דיאטה ייחודית אשר בעזרתה ניתן להשיל קילוגרמים רבים בתוך זמן קצר, בצורה בטוחה ונכונה. חשוב לזכור כי קצב הירידה במשקל קשור למשקלה ההתחלתי של הנערה ואחוזי השומן בגופה. בדרך כלל דווקא נערה מלאה יותר תרד במשקל מהר יותר כיוון שגופה ייפטר במהירות מעודפי השומן המיותרים, לעומת נערה פחות מלאה שמעוניינת להוריד מעט משקל.

דיאטה מהירה לנערות – איך זה עובד?

סמארט פור לייף תוכננה גם כדיאטה מהירה לנערות כיוון שעיקרה בנטרול תחושת הרעב ואספקת מזון אידיאלי לתפקודו והתפתחותו של הגוף. באופן הזה, גם המשקל העודף יורד וגם התפתחות הנערה, החשוב כל כך בגיל הזה, אינו נפגע. דיאטת סמארט פור לייף כוללת אכילת העוגיות החכמות מדי יום, כתחליף לארוחות קלות. באופן הזה הגוף נמנע מאכילה מיותרת ומקבל את כל הדרוש לו. לכן סמארט פור לייף נחשבת לתכנית דיאטה מהירה לנערות, כזו שהיא גם בטוחה וגם בריאה.