סמארט פור לייף מכירות וקשרי לקוחות זאת לא עוגיה, זו ארוחה!
שלום גולשים יקרים, אנא השאירו את מספר הטלפון ואת הפרטים בטופס על מנת לרכוש את העוגיות או לשאול שאלה!
Send

 054-5646510   drorsmart@gmail.com

דיאטה מהירה - סמארט פור לייףדיאטה מהירה

Posted by

איך לעשות דיאטה מהירה?

פעמים רבות כשרוצים לעשות דיאטה, רוצים לעשות אותה מהר, או לפחות לראות תוצאות מהירות. זה לא פשוט, דיאטה מצריכה ויתורים ומשמעת עצמית (גבוהה). נפילות מתרחשות כל הזמן והפיתויים רבים, ובכל זאת, אנשים עדיין מחפשים תשובה לשאלה איך לעשות דיאטה מהירה?

מחפשים דיאטה שתביא תוצאות?

כששואלים איך לעשות דיאטה מהירה צריך גם לשאול איזו דיאטה תביא את התוצאות הבטוחות והבריאות ביותר. קיימים סוגים רבים ומגוונים של דיאטות המבטיחות הרזייה מהירה וקלה אבל בדרך כלל מדובר בהבטחות שווא. לא מעט אנשים מנסים אין סוף דיאטות ומתאכזבים, אז מדוע לנסות עוד דיאטה? השאלה הזו אכן חשובה ונכונה אבל לפעמים צריך לפתוח את הראש, בעיקר כשיש משהו ייחודי ואחר, משהו שגם אם נראה גימיקי, עדיין נשמע הגיוני. לכן כדאי לכם לנסות את דיאטת העוגיות של סמארט פור לייף.

איך לעשות דיאטה מהירה עם סמארט פור לייף?

סמארט פור לייף יכולים לענות לכם על השאלה איך לעשות דיאטה מהירה – פשוט לאכול. לאכול?! בדיאטה?! כן! ולא סתם לאכול – תאכלו עוגיות! כשאני שמעתי על זה חשבתי שהגעתי למקום הלא נכון – אולי לקבוצת תמיכה לחולות אנורקסיה. מה פתאום לאכול עוגיות בדיאטה?! אבל אז התחוור לי על מה מדובר. העוגיות של סמארט פור לייף אינן דומות כלל לעוגיות הרגילות שכולנו מכירים. העוגיות של סמארט פור לייף הן עוגיות חכמות שאפשר לאכול אותן ולרזות. כיצד? העוגיות עשויות מחומרים טבעיים אורגנים ומכילות ויטמינים ומינרלים להם הגוף זקוק. למעשה עוגייה אחת של סמארט פור לייף יכולה להחליף ארוחה שלמה מבלי לגרוע ולו במעט מהרכיבים הנדרשים לקיומו ולתפקודו של הגוף. אז איך לא נשארים רעבים? בכל זאת מדובר בעוגייה אחת? העוגיות מכילות סיבים מיוחדים הסופחים שומן ותערובת ייחודית של חומצות אמינו המסייעים בנטרול תחושת הרעב במוח. באופן הזה הגוף מקבל את כל מה שהוא זקוק לו ואינו מפתח תחושת רעב. כתוצאה מכך הגוף צורך פחות אוכל ופחות קלוריות. אחוזי השומן יורדים ונפח הקיבה מצטמק וכך מרזים במהירות.

לרזות בלי חשבון

בניגוד לדיאטות אחרות המחייבות חישוב קלוריות, סמארט פור לייף לא דוגלת בשיטת הספירה וטוענת שהיא אינה יעילה ועלולה לגרום לתסכול. כדי לרזות אפשר לאכול את העוגיות החכמות מבלי לספור קלוריות. כל עוגייה שווה כ- 100 קלוריות והיא מהווה תחליף לארוחה כך שאפשר פשוט לספור את מספר העוגיות שאכלתם במשך היום כולל הארוחה המבושלת המותרת (צהריים או ערב).