סמארט פור לייף מכירות וקשרי לקוחות זאת לא עוגיה, זו ארוחה!
שלום גולשים יקרים, אנא השאירו את מספר הטלפון ואת הפרטים בטופס על מנת לרכוש את העוגיות או לשאול שאלה!
Send

 054-5646510   drorsmart@gmail.com

דיאטת חטיפים - סמארט פור לייףדיאטת חטיפים

Posted by

דיאטת חטיפים

מאחר והשמנת יתר נחשבת לאחת הבעיות המרכזיות והחמורות בעידן המודרני, ישנם אנשים רבים המחפשים דרך להוריד במשקל. קיימות לצורך זה סוגים שונים של דיאטות המציעות מגוון דרכים להורדה במשקל ולהרזיה בטוחה, אבל האם שמעתם על דיאטת חטיפים? נשמע לא אמין? ובכן כדאי שתאמינו, סמארט פור לייף פיתחה שיטה ייחודית במסגרתה אוכלים חטיפי בריאות ויורדים במשקל.

חטיפים ומרזים

דיאטת סמארט פור לייף מבוססת על אכילת חטיפים המסייעים בהפחתת תחושת הרעב. באופן הזה אפשר לאכול חטיף בריאות כתחליף לארוחה רגילה ובכך להוריד את צריכת הקלוריות ל – 100 קלוריות בלבד לארוחה! וזאת מבלי להרגיש תחושה של רעב ומבלי לוותר על רכיבים חיוניים לגוף. דיאטת חטיפים היא לא רק גימיק חולף אלא מהווה דרך חיים נוחה וקלה להורדה במשקל ושמירה עליו לאורך זמן.

אז איך עובדת דיאטת חטיפים?

כאמור, דיאטת חטיפים בנויה על נטרול של תחושת הרעב במוח. דבר זה נעשה באמצעות אכילת עוגיות בריאות, או חטיפי בריאות, המכילים חומצת אמינו האחראית על תחושת השובע במוח, ולכן ברגע שאוכלים חטיף מרגישים שבעים לאורך זמן. העוגיות הללו במסגרת דיאטת חטיפים של סמארט פור לייף, מכילות בנוסף לחומת אמינו, גם מרכיבים נוספים החשובים לשמירה על בריאות הגוף ומספקות לגוף את הרכיבים הדרושים לו לתפקד בצורה אופטימאלית ולהישאר בריא. לכן מדובר בחטיפי בריאות מיוחדים המהווים פיתוח ייחודי של סמארט פור לייף. במהלך דיאטת חטיפים יש לאכול את חטיפי הבריאות במקום ארוחות גדולות ובכך לחסוך בקלוריות. ניתן לאכול עד 6 עוגיות ביום, אשר מהוות כ- 600 קלוריות ובנוסף ארוחת ערב מזינה הכוללת חלבון (חזה עוף או דג בגריל) וירקות טריים המהווה גם היא כ- 600 קלוריות. כך יוצא כי צריכת הקלוריות היומית עומדת על כ- 1200 קלוריות. המיוחד בדיאטה זו היא כי אין תחושה של רעב והמוח לא עסוק כל הזמן במחשבה על אוכל.

יתרונות דיאטת חטיפים

יתרונות בולטים של דיאטת חטיפים:
1. אכילה מועטה ללא תחושת רעב
2. אכילת חטיפים מזינים הטובים ותורמים לבריאות
3. הרזייה מהירה
4. יכולת שמירה על המשקל לאורך זמן
5. החטיפים מגיעים ארוזים – באריזות של 6 או 12 עוגיות כשכל חטיף ארוז בנפרד מה שמקל על נשיאת החטיפים לכל מקום ושמירה על טריותם לאורך זמן.
6. אין צורך להתעסק עם הכנת מאכלים דיאטטיים ומרוץ אחר האוכל.
7. מוכחת כמוצלחת בקרב מאות אלפי אנשים בצפון אמריקה ובעולם המערבי.