סמארט פור לייף מכירות וקשרי לקוחות זאת לא עוגיה, זו ארוחה!
שלום גולשים יקרים, אנא השאירו את מספר הטלפון ואת הפרטים בטופס על מנת לרכוש את העוגיות או לשאול שאלה!
Send

 054-5646510   drorsmart@gmail.com

דיאטת עוגיות - סמארט פור לייףדיאטת עוגיות

Posted by

ישנן כיום סוגים רבים ומגוונים של דיאטות בשוק הדיאטות המקומי ובשוק הדיאטות העולמי בכלל: דיאטה באמצעות כדורים, דיאטת צמחים, קיצור קיבה, דיאטה אלטרנטיבית ועוד, אבל מי שמע על דיאטת עוגיות? כן, יש דבר כזה, וזה אפילו מציאותי. יותר מזה, לא מדובר בגימיק, מדובר בדיאטה אמיתית, בריאותית ומאוזנת התורמת לירידה משמעותית ומהירה במשקל, וכל זאת באמצעות אכילת עוגיות. פשוטו כמשמעו.
איך עובדת דיאטת עוגיות

סמארט פור לייף פיתחה את הדיאטה המהפכנית המבוססת על אכילת עוגיות ייחודיות התורמות להרזיה. דיאטת עוגיות היא בעצם דיאטה במהלכה אוכלים עוגיות בריאות לאורך היום ובארוחת הערב אוכלים חלבון לצד ירקות, סך הכל כ 1200 קלוריות ליום. במהלך היום אוכלים את העוגיות במקום ארוחות וכך חוסכים בקלוריות. כל עוגיה שווה כ-100 קלוריות ומשביעה כמו ארוחה רגילה. העוגיות מכילות תערובת מיוחדת של חומצות אמינו אשר משדרות תחושת שובע למוח כך שתחושת הרעב נעלמת לזמן ארוך יחסית. בנוסף העוגיות מכילות דגנים מלאים, שומנים, חלבונים, סיבים תזונתיים, פירות אורגניים ורכיבים טבעיים חיוניים נוספים אשר מעניקים לגוף את כל הדרוש לו לתפקוד תקין ובריא.
דיאטת עוגיות – לאכול פחות ולא להיות רעב

דיאטת עוגיות היא בעצם דיאטה משביעה. ישנן מספר אפשרויות בדיאטת סמארט פור לייף: ניתן לאכול את העוגיות לאורך כל היום כתחליף לארוחות במהלך היום ובערב לאכול ארוחת ערב המורכבת מחלבון ומירקות. אפשר גם לאכול את העוגיות כתחליף לארוחות ספציפיות למשל כתחליף לארוחת בוקר וארוחת צהריים. ניתן לאכול את העוגיות כארוחות ביניים בין הארוחות. כך או כך מדובר בתחליף עדיף מבחינה תזונתית וגם מבחינת קלוריות לכל ארוחה או חטיף אחר, מאחר והעוגיות, מכילות רכיבי תזונה חשובים וכן תורמות לתחושת השובע ולהימנעות מאכילה מיותרת.
דיאטה קלה, נוחה, פשוטה, טעימה

דיאטת עוגיות הינה דיאטה מהפכנית כיוון שהיא לא רק מהווה תחליף לארוחות ומורידה את ערכן הקלורי של הארוחות, אלא היא גם יעילה ופונקציונאלית. העוגיות לא רק מזינות ובריאותיות אלא גם טעימות. בנוסף, קיימים סוגים שונים של עוגיות כך שכל אחד יכול לבחור את הטעם המועדף עליו, מבלי להתפשר על איכות או טעם לוואי כפי שיש למוצרים דיאטטיים אחרים. בנוסף, העוגיות מגיעות בחפיסות של שתים עשר עוגיות לחפיסה בה כל עוגייה ארוזה בנפרד כך שגם אם פותחים את החפיסה הגדולה, העוגיות עצמן אינן מתייבשות וניתן לאכול אותן מתי שנוח לכם. האריזות הנפרדות לכל עוגייה מאפשרות נשיאת העוגיות בתיק ולקחת אותן לעבודה, לטיול, לכנס או לכל מקום אחר מבלי לוותר על הדיאטה שלכם, ומבלי להתעסק עם הכנת מאכלים דיאטטיים כמו חיתוך סלט או הכנת פשטידה דלת קלוריות. מדובר בדיאטה טעימה, קלה, פשוטה ונוחה ולכן גם מוצלחת.
סמארט פור לייף – דיאטה חכמה לחיים

מה כל כך חכם בעצם באכילת עוגיות בדיאטה? עוגיות נתפסות תמיד כדבר האסור בדיאטה, הן משמינות ואינן בריאות. דיאטת העוגיות של סמארט פור לייף שוברת את המיתוס. עוגיות יכולות להיות מזינות, בריאות, והכי חשוב –בעלות ערך תזונתי רב. אכילת העוגיות של סמארט פור לייף מאפשרת דיאטה איכותית המחזיקה מעמד לאורך זמן. דיאטה גמישה שאינה מצריכה התעסקות עם מאכלים, התלבטות והתחבטות, והרבה מאמץ ברכישת מצרכים שונים ומשונים עבור הדיאטה שלכם. דיאטת עוגיות מאפשרת שגרת יום רגילה רק במקום לקחת כריך לעבודה – קחו עוגייה. גם תצרכו פחות קלוריות וגם תשבעו יותר.