סמארט פור לייף מכירות וקשרי לקוחות זאת לא עוגיה, זו ארוחה!
שלום גולשים יקרים, אנא השאירו את מספר הטלפון ואת הפרטים בטופס על מנת לרכוש את העוגיות או לשאול שאלה!
Send

 054-5646510   drorsmart@gmail.com

הרזייה בטוחה - סמארט פור לייףהרזייה בטוחה

Posted by

הרזייה

השמנת יתר היא אחת המגפות של העולם המערבי בעידן המודרני. עידן השפע והג'אנק פוד, החלו אנשים לאכול מאכלים משמינים, ובכלל לאכול יותר ממה שהגוף שלהם צריך. הרבה יותר ממה שהגוף שלהם צריך. השמנת יתר, מעבר להיותה לא אסטטית, עלולה להיות הרסנית עבור גוף האדם, לגרום למחלות ולפגוע בתפקודים רבים. לכן, אנשים שמנים מנסים שיטות הרזייה שונות אבל פעמים רבות נוחלים הצלחה מועטה אם בכלל, וגם כאשר הם מצליחים לרזות, פעמים רבות הרזייה זו לא נשארת לאורך זמן והם צוברים בחזרה את השומן שהשילו.

כיצד ניתן לרזות לתמיד?

הרזייה היא לרוב אינה עניין פשוט והיא דורשת רצון חזק, משמעת עצמית והרבה היערכות מערכתית. רוב האנשים מתקשים לעמוד במשימות אלו, וגם אם הם מתחילים יפה, קשה להם מאד להמשיך. סמארט פור לייף מצאה פתרון יעיל, קל ופשוט בעזרתו ניתן לרזות לתמיד. סמארט פור לייף פתחה עוגיות חכמות אשר בעזרתן אפשר לרזות בצורה מרשימה ובטוחה, במהירות יחסית, ובדרך בריאה שאינה מזיקה לתפקודו של הגוף. כיצד? העוגיות המיוחדות הן עוגיות מחומרים טבעיים הנחוצים לתפקוד הגוף ומעניקים לו את כל הדרוש לו. העוגיות מכילות חומצות אמינו המנטרלות את תחושת הרעב במוח וכך הגוף לא דורש לאכול למשך זמן ארוך. מאחר והעוגיות מספקות את כל אבות המזון הנדרשות לגוף, הן יכולות להחליף ארוחות שלמות ובכך להמיר ארוחה עתירת קלוריות בארוחה דלת קלוריות, שכן כל עוגייה שווה 100 קלוריות בלבד.

לא רק הרזייה בטוחה – גם שמירה על המשקל

העוגיות החכמות לא נועדו לצורכי הרזייה בלבד. מטרתן גם לסייע לגוף האדם לשמור על המשקל הרצוי ולא לשוב ולהתפתות למאכלים המסוכנים לו ואשר עלולים להביא שוב לעלייה במשקל. כאשר מקפידים על אכילת העוגיות, גם לאחר הירידה במשקל, גם אם במינון נמוך, הסיכוי לשמור על המשקל הרצוי גדל.

היכן ניתן להשיג את העוגיות של סמארט פור לייף?

את העוגיות החכמות של סמארט פור לייף אפשר להזמין בדרך פשוטה באמצעות אתר האינטרנט של החברה או על ידי הזמנה טלפונית. העוגיות מגיעות באריזה של שתים עשר עוגיות כאשר כל עוגייה ארוזה בנפרד על מנת להקל על נשיאת העוגיות למקומות שונים ולשמור על טריות מירבית. קיימים ארבעה סוגי טעמים מהם ניתן לבחור את העוגייה שתעשה אותך הכי רזה שאפשר.

Leave a Reply

Your email address will not be published.