סמארט פור לייף מכירות וקשרי לקוחות זאת לא עוגיה, זו ארוחה!
שלום גולשים יקרים, אנא השאירו את מספר הטלפון ואת הפרטים בטופס על מנת לרכוש את העוגיות או לשאול שאלה!
Send

 054-5646510   drorsmart@gmail.com

חשיבות המים להרזייהחשיבות המים להרזייה

Posted by
חשיבות המים לירידה מהירה ובטוחה במשקל
 
שתיית מים חשובה ואפקטיבית מאד לירידה במשקל. כל תכנית לירידה במשקל שאינה מתבססת על שתיית מים לא תוביל לתוצאות המצופות. על מנת לרדת במשקל, חשוב מאד לשתות לפחות שמונה כוסות מים ביום. זה המינימום ההכרחי לאנשים הרוצים להשיל מגופם משקל מיותר במהירות האפשרית. למים חשיבות עליונה בכל הנוגע לירידה במשקל בצורה מהירה ויעילה. 
 
מים מנטרלים רעלים
הסיבה מספר אחת לשתיית מים כשרוצים לרדת במשקל הינה שטיפת הרעלים הנמצאים בגוף. בגופינו נצברים רעלים היכולים להשאר תקופות ארוכות. מים הם הפתרון היחיד היכול להבטיח את שטיפתם של רעלים אלו מחוץ לגוף בצורה הבריאה, היעילה והמהירה ביותר. שתייה של מיים תבטיח כי הרעלים שהצטברו בגופינו הם נחלת העבר. אם רעלים אלו לא ישטפו מהגוף לא רק שיגרם נזק חמור לבריאותינו אלא גם ליכולתינו להוריד עודף משקל. 
 
מים עוזרים למערכת העיכול
למערכת העיכול תפקיד מכריע בתהליך החרידה במשקל. לכן, אם ברצונכם לרדת במשקל בצורה בטוחה ומהירה, מערכת העיכול שלכם צריכה להיות במיטבה. 
המים הם הדלק של מערכת העיכול. זה כמו אוטו ודלק. צריכים לשתות מים על מנת שמערכת העיכול תפעל בצורה יעילה ומיטבית כל הזמן. 
 
מים תורמים לתחושת מלאות
זה אחד היתרונות שלא מבחינים בהם עד שמתחילים בתהליך. תתחילו להבחין שמים ממלאים אתכם ולא תרגישו דחף לנשנש במהלך היום. לאנשים המשתדלים להוריד את כמויות המזון שהם צורכים זה נהדר. קל לרדת במשקל כששותים מים מכיוון שהם ממלאים אותנו במהירות. וכשאנחנו מלאים, הרבה יותר קל לעמוד בפני פיתויים גסטרונומיים. 
 
מים כתחליף למשקאות מזיקים
יתרון זה דומה לתחושת המלאות שגורמת לנו לוותר על משקאות אחרים שהיינו שותים עם האוכל לולא שתינו מים. מומלץ מאד לשתות מים עם כל הארוחות כתחליף למשקאות אחרים. המים יורידו את האוכל לקיבתנו ויבטיחו שלא נשקה משקאות מזיקים, בעיקר מוגזים ממותקים, עם האוכל. זה מצב של 'win -win' לגוף המסוגל לשטוף את המזון שאכלנו וגם לקבל נוזלים באותה הזדמנות. 
 
אלה הם רק חלק מהסיבות שלשתיית מים יש השפעה אדירה על ירידה מהירה במשקל. הרבה אנשים לא מודעים ליתרונות הרבים של המים והם פשוט מרעיבים את עצמם. אם לא שותים מים במהלך היום יהיה כמעט בלתי אפשרי להפיק את המיטב מכל תכנית לירידה מהירה במשקל, ללא קשר לשיטת הדיאטה. אתם חייבים להקפיד על צריכת מים באופן קבוע בכדי להשיג את המיטב מהדיאטה שלכם.