סמארט פור לייף מכירות וקשרי לקוחות זאת לא עוגיה, זו ארוחה!
שלום גולשים יקרים, אנא השאירו את מספר הטלפון ואת הפרטים בטופס על מנת לרכוש את העוגיות או לשאול שאלה!
Send

 054-5646510   drorsmart@gmail.com

שמעון סמיט

סיפור הצלחה שמעון

ירד

קילוגרמים

ב-

חודשים

שמעון סמיט, חבר בהרכב המוזיקלי "ווקה פיפל", בן 29, שקל עד לא מזמן 152 קילו. כיום הוא שוקל 102 קילו. החשפו למהפך המרתק שעבר שמעון באמצעות דיאטת העוגיות של סמארט פור לייף!

איימי

סיפור הצלחה איימי

ירדה

קילוגרמים

ב-

חודשים

איימי ירדה 30 ק״ג ממשקלה ובמדד ה-BMI מרמה של 37 לרמה של 25. אחרי הפלה איימי הוסיפה למשקלה 27 ק״ג ושקעה לדיכאון קליני. בחופשה משפחתית איימי הבחינה שעודף המשקל של אמה שלה משפיע לרעה על הליכתה. איימי חשה פחד וגועל שהניעו אותה לעשות שינוי משמעותי בחייה.

ברוק

ברוק

ירדה

קילוגרמים

ב-

חודשים

בתחילה ניסתה ברוק שיטות דיאטה אחרות, היא הצליחה להוריד איתן 45 ק"ג אך מהר מאד החזירה את המשקל העודף. לאחר שהמליצו לה על דיאטת סמארט פור לייף, החליטה היא לנסותה ולא התאכזבה! ברוק ירדה 48 ק"ג בזמן בלתי נתפס, 14 חודשים בלבד! "דיאטת סמארט פור לייף שינתה והשפיעה על חיי בהמון דרכים חיוביות", היא אומרת.

שון

סיפור הצלחה שון

ירד

קילוגרמים

ב-

חודשים

לאחר תאונת דרכים קטלנית בה היה מעורב שון, חייו השתנו בצורה דרמטית. ללא יכולת להתאמן, המשקל שלו עלה משמעותית וגרם לו לנזקים בריאותיים חמורים, שאף סיכנו את חייו. באמצעות שיטת ההרזייה של סמארט פור לייף, לא רק שבעייתו של שון נפתרה, אלא שהוא גם נראה טוב יותר מלפני כן!

קטי

סיפור הצלחה קטי

ירדה

קילוגרמים

ב-

חודשים

קטי השילה משקל רב והגיעה למשל חלומותיה. היא שומרת על משקל זה למעלה משנתיים! חייה השתנו ללא היכר והיא זוקפת הצלחתה לשיטת התזונה המנצחת של סמארט פור לייף.

מירי

סיפור הצלחה מירי

ירדה

קילוגרמים

ב-

חודשים

לא רק עודף המשקל הטריד את מירי, אלא גם מחלת הפרקים הכרונית בה לקתה בגיל 17. עד שהחליטה שאי אפשר להמשיך כך יותר. "אחרי הלידה הרביעית החלטתי לעשות שינוי דרסטי, התחלתי לעשות התעמלות קלה כי סבלתי מכאבים איומים" היא מספרת.