סמארט פור לייף מכירות וקשרי לקוחות זאת לא עוגיה, זו ארוחה!
שלום גולשים יקרים, אנא השאירו את מספר הטלפון ואת הפרטים בטופס על מנת לרכוש את העוגיות או לשאול שאלה!
Send

 054-5646510   drorsmart@gmail.com

הצלחה מוכחת

עם מאות קליינטים בארץ ועשרות אלפים בחו"ל, דיאטת סמארט פור לייף היא דיאטה בעלת הצלחה מוכחת, מוכרת שעובדת במאת האחוזים. לא מדובר בטרנד אלא ברעיון מהפכני.

חיסכון בזמן

דיאטת סמארט פור לייף היא השיטה הטובה ביותר להוריד במשקל ולחסוך בזמן. אין שום הכנה משמעותית, רק שולפים את העוגיה מהאריזה ונהנים. הפתרון המושלם לאנשי עסקים.

בחירה חכמה

עם שיטת הדיאטה המתוחכמת של סמארט פור לייף לא ניתן לטעות. שנות מחקר רבות הניבו תוצאות שאין שני להן, דיאטה קלה, בטוחה ונוחה שעובדת במאת האחוזים.

סמארט פור לייף, הדור החדש של הדיאטות:

דיאטת סמארט פור לייף נבנתה על מחקר מקיף, והיא פועלת בהצלחה כבר מעל לעשור במאות מרכזים רפואיים בארה"ב. הדיאטה תמיד עובדת, ועקרונה הוא "לא להיות רעבים".

העוגיות אותן אוכלים במהלך הדיאטה מורכבות מסיבים תזונתיים וחלבונים בצורה המדכאת רעב. תמיד תשארו שבעים ומרוצים!

 

ירידה במשקל

העוגיות האורגניות שלנו תוכננו בקפידה על ידי מיטב מדעני המזון בארה״ב במטרה להשביע את הרעב. העוגיות האורגניות והטבעיות משביעות באמצעות סיבי תזונה מיוחדים הטופחים בבטן ובאמצעות תערובת מיוחדת של חומצות אמינו המשדרות למוח תחושת שובע. כל עוגיה מהווה תחליף לארוחה ומכילה את כל רכיבי התזונה הנדרשים.

לא עוד טרנד

מה שמייחד את דיאטת העוגיות מבית סמארט פור לייף הוא השימוש במוצרים אורגניים. דיאטת העוגיות גורמת לשינוי חיובי וחיוני בסגנון החיים של המשתמשים: צריכת העוגיות האורגניות שלנו מתרגלות את המשתמש לאכול מספר רב של ארוחות קטנות במהלך היום. זהו הרגל תזונתי חכם שמגביר את המטבוליזם  ומוביל להורדה במשקל, בהתחייבות.

דיאטה קלה לביצוע

אם תדברו עם קליינטים של סמארט פור לייף תשמעו הערות כגון: "זו הדיאטה הקלה ביותר שעשיתי וזה עובד!". קחו בחשבון שכמעט כל האוכל שלכם כבר מוכן ואין צורך לספור קלוריות. ארוחות הערב פשוטות. תכנית ההרזיה תוכננה על מנת להתאים לכל סגנון חיים. תיווכחו שתוכנית הדיאטה עושה את חייכם קלים יותר. אנחנו מבטיחים זאת!

דיאטה בריאה

העוגיות מכילות זרעי פשתן ותערובת של שמני דגים הבריאים ללב. שלוש עוגיות מספקות לגוף את כל צריכת האומגה 3 המומלצת. העוגיות לא רק משביעות אלא גם תורמות לבריאות הלב והורדת הכולסטרול. כל עוגיה מכילה נוגדני חמצון החיוניים לגוף מפירות, ותכולת הקקאו בעוגיות השוקולד שלנו. העוגיות אורגניות ועל כן נקיות מחומרים מזיקים.