סמארט פור לייף מכירות וקשרי לקוחות זאת לא עוגיה, זו ארוחה!
שלום גולשים יקרים, אנא השאירו את מספר הטלפון ואת הפרטים בטופס על מנת לרכוש את העוגיות או לשאול שאלה!
Send

 054-5646510   drorsmart@gmail.com

מהי דיאטת העוגיות סמארט פור לייף? האם זו עוד דיאטה טרנדית שתחלוף במהרה?

חברת סמארט פור לייף פיתחה תכנית לתזונה בריאה ומאוזנת המובילה אנשים לרדת במשקלם. לאחר שהגיעו למשקל הרצוי מבחינתם, התכנית נותנת ללקוחותיה את הכלים לשמור על משקלם באמצעות שימוש בכמויות מזון מדודות, שהינן מיני ארוחות משביעות, בצורה של עוגיות.

סמארט פור לייף נוסדה ומנוהלת ע"י ד"ר Sasson Moulavi, מומחה בעל שם עולמי ו-20 שנות ניסיון בתחום הירידה במשקל והשמנת יתר. הדיאטה פותחה בבוקה ראטון שבמדינת פלורידה בארה"ב ופועלת בהצלחה מוכחת בעשרות מרכזי הרזיה רפואיים ברחבי ארה"ב ובקנדה למעלה מעשור.

מה שמייחד את דיאטת העוגיות מבית סמארט פור לייף הוא השימוש במוצרים אורגניים הנקיים מחומרי שימור, חומרי הדברה ורעלים. דיאטת העוגיות גורמת לשינוי חיובי וחיוני בסגנון החיים של המשתמשים: צריכת העוגיות האורגניות שלנו מתרגלות את המשתמש לאכול מספר רב של ארוחות קטנות במהלך היום. זהו הרגל תזונתי חכם שמגביר את המטבוליזם  ומוביל להורדה במשקל.

קליינטים רבים של סמארט פור לייף בארה"ב שאינם צריכים להוריד ממשקלם, נהנים ממגוון המוצרים האורגניים ללא גלוטן שלנו  על מנת לשמור עליו. העוגיות האורגניות נטולות הגלוטן שלנו הינן דרך נוחה, חכמה ויעילה לשמירה על המשקל בהשוואה לג׳אנק פוד ולאוכל מתועש וזול.

איך דיאטת העוגיות עובדת ?

העוגיות האורגניות שלנו תוכננו בקפידה על ידי מיטב מדעני המזון בארה״ב במטרה להשביע את הרעב. העוגיות האורגניות והטבעיות משביעות באמצעות סיבי תזונה מיוחדים הטופחים בבטן ובאמצעות תערובת מיוחדת של חומצות אמינו המשדרות למוח תחושת שובע. כל עוגיה מהווה תחליף לארוחה ומכילה שיווי משקל מושלם בין דגנים מלאים, חלבונים, שומנים חיוניים, סיבים מיוחדים ורכיבי תזונה טבעיים נוספים המסתכמים לארוחת בריאות קלה וטעימה.

ד"ר סאס מסביר: אם אוכלים ארוחת צהריים סטנדרטית המורכבת מהמבורגר ושתייה קלה, הצריכה הקלורית תעמוד על כ- 800 קלוריות. הרבה יותר קלוריות ממה שנחוץ לגוף ורובן מצריכת שומן. אבל, אם אוכלים עוגייה אורגנית לארוחת צהריים, לא רק שצורכים כ- 100 קלוריות בלבד, אלא גם מקבלים את כל אבות המזון, הויטמינים והמינראלים החיוניים לגוף עם כמות מזערית של שומן בריא.

תרגישו מלאים לזמן ארוך יותר בהשוואה לאכילת Fast Food – כאילו שאכלתם הרבה יותר מזון להשביע את רעבונכם. הגוף שלכם ילמד להיות "חכם" על ידי כך שיפרק ממאגרי השומן של גופכם כ-200 קלוריות. כך תורידו ממשקלכם!

מה הממוצע של ירידת משקל בשבוע ?

בהיסטוריה של סמארט פור לייף היה לקוח שמן במיוחד ירד בשבוע ה-1 כ-17 ק"ג. לעומתו יש לקוחות שירדו בשבוע ה-1 רק חצי ק"ג. ירידה במשקל צריכה להיבחן במונחים חודשיים ולא במונחים שבועיים.  קליינטים אמורים לרדת בממוצע כ-7 ק"ג בחודש (גברים אף יותר). כמובן שככל שיורדים יותר במשקל ומתקרבים למשקל הרצוי, קצב הירידה במשקל פוחת.

מה ימנע מאיתנו "לזייף" בתכנית הדיאטה?

סמארט פור לייף עושה את החיים פשוטים – לא צריכים לקחת שום החלטות בנוגע לאוכל במהלך היום! רק לשלוף את עוגיית הבריאות החכמה מהאריזה כשרעבים ולאכול.
ד"ר Sass מסביר: מרבית האנשים שרוצים להרזות נכשלים בגלל שהם נדרשים לספור קלוריות, לקנות מצרכים מסוימים או נדרשים לזמן הכנה ממושך. כשהייתי שמן, זו הייתה מטלה מכבידה לעשות דיאטה. לכן, יצרתי את דיאטת סמארט פור לייף שאין בה את החסרונות האלה.
יתר על כן, לא תשתוקקו לשום מזון נוסף. כל מוצרי סמארט פור לייף הינם ארוחות מאוזנות. העוגיות הטבעיות והטעימות נעשות מחלבון ביצה וחלב וכן מסיבים מיוחדים, מדגנים מלאים, משומנים בריאים ומסוכרי פירות.

האם נרגיש רעב?

בסמארט פור לייף אנו מתנגדים לכך שתרעבו את עצמכם כדרך להורדה במשקל. רעב כרוני מצביע על כך שאתם נמצאים בדיאטה לא מאוזנת שיכולה לגרום לגופכם דווקא לשמר אנרגיה ולמנוע הרזיה. ד״ר סאס ממליץ שתתייחסו לגופכם כמו לטנק דלק של מכונית: תדלקו את גופכם כשהטנק יגיע לרבע וסיימו לתדלקו כשתגיעו לשלשת רבעי מיכל.

כדי להיפטר מקילוגרמים עודפים ומסנטימטרים בהיקף המותניים מבלי לרעוב, הוסיפו לתפריט מאכלים בריאים שישמרו על תחושת השובע לאורך זמן. מדובר בעיקר במזונות עתירי חלבונים כמו קטניות, ביצים ודגים; סיבים תזונתיים כמו פירות, ירקות, דגנים מלאים; ושומנים בריאים כמו אבוקדו, אגוזים ושמן זית.

אסטרטגיה נוספת היא לבחור במזונות שאפשר לאכול יותר מהם מבלי להוסיף יותר מדי קלוריות, כמו ירקות טריים, פופקורן ודגנים מלאים תפוחים. אם תמלאו את הוראות התכנית כמפורט לא תרגישו רעב בכלל! מוצרי סמארט פור לייף מאד אפקטיביים בנוגע להשבעת הרעב. אם תדברו עם הקליינטים שלנו, תגלו שעניין הרעב לא היווה עבורם פקטור. אתם רק צריכים לקבלהחלטה ומחויבות לבריאותכם ולהשיל את משקלכם העודף. רק תעשו זאת- זה עובד!

מה העלויות בדיאטת סמארט פור לייף?

העלויות תלויות בהיקף ההזמנה שלכם ובסוג העוגיות שתזמינו. העלות היומית נעה בין 39 ₪ עד 49 ₪ במידה ותעשו הזמנה מינימאלית לחודש. בהזמנות קצרות יותר המחיר היומי יהיה גבוה יותר ובהזמנות לחודשיים ומעלה המחיר היומי ירד.

קחו בחשבון שעלויות הדיאטה באות במקום עלויות ארוחת הבוקר, הצהריים והחטיפים בין הארוחות. רוב האנשים מבזבזים יותר מכך על ארוחת הבוקר והצהריים בלבד, לכן עלות התכנית, מעבר לעלויות האוכל הרגילות, היא אפסית. הרי אתם חייבים לאכול!

כמה קלוריות יש בתכנית הדיאטה?

תכנית הדיאטה מבוססת על 6 עוגיות מהבוקר עד הערב בסך של כ- 600 קלוריות ואחר כך ארוחת ערב המבוססת על דג, או חזה עוף בגריל + מגוון של ירקות ופחמימות בסך של כ-600 קלוריות נוספות ובסה"כ צריכה יומית של כ-1,200 קלוריות.

מתי להתחיל את תכנית הדיאטה סמארט פור לייף?

השבוע הראשון בתכנית קריטי להצלחת הדיאטה. לכן תבחרו שבוע שבו תוכלו להתרכז באופן אופטימאלי בבריאותכם ובירידה במשקל.

האם דיאטת העוגיות קלה לביצוע?

אם תדברו עם קליינטים של סמארט פור לייף תשמעו הערות כגון: "זו הדיאטה הקלה ביותר שעשיתי וזה עובד!". קחו בחשבון שכמעט כל האוכל שלכם כבר מוכן. אין צורך לספור קלוריות או להכין אוכל. ארוחות הערב פשוטות. תכנית ההרזיה תוכננה על מנת להתאים לכל סגנון חיים: בין אם אתם בנסיעות, או הורים לארבעה ילדים עם שתי עבודות! תיווכחו שתוכנית הדיאטה עושה את חייכם קלים יותר. אנחנו מבטיחים זאת! 

כיצד תכנית סמארט פור לייף תשפר את בריאותכם?

העוגיות מכילות זרעי פשתן ותערובת של שמני דגים הבריאים ללב. שלוש עוגיות מספקות לגוף את כל צריכת האומגה 3 המומלצת. העוגיות לא רק משביעות אלא גם תורמות לבריאות הלב והורדת הכולסטרול. כל עוגיה מכילה נוגדני חמצון החיוניים לגוף מפירות, במיוחד חמוציות אורגניות, וגם מתכולת הקקאו הנמצא בשפע בעוגיות פצפוצי השוקולד האורגניות שלנו.

מדוע מוצרי סמארט פור לייף מכילים רכיבים אורגניים?

אוכל אורגני מוריד את סיכון הצרכן לניטרטים וחומרי הדברה העלולים להיות מסוכנים לבריאותו. חשיפה מוגברת לחומרים אלו עלולה לסרטן. אוכל אורגני איכותי יותר מבחינה בריאותית וטעים יותר. יתר על כן, אוכל אורגני מכיל יותר ויטמינים ומינרלים מאוכל קונבנציונאלי.

האם המוצרים של סמארט פור לייף כשרים?

לעוגיות האורגניות של סמארט פור לייף יש הכשר חלבי (K-Dairy)

האם דיאטת העוגיות סמארט פור לייף בטוחה בריאותית?

דיאטת העוגיות סמארט פור לייף פותחה בעזרתם של מיטב הדיאטנים ומדעני המזון בארצות הברית ופועלת בהצלחה מוכחת בעשרות מרכזי הרזיה רפואיים ברחבי ארה"ב ובקנדה למעלה מעשור. במהלך עשר השנים האחרונות, העוגיות האורגניות של סמארט פור לייף עזרו למאות אלפי אמריקנים להוריד ממשקלם באופן משמעותי ועל ידי כך לשפר את בריאותם, הופעתם ואושרם. רופאים, ידוענים ואתלטים משתמשים בשיטה המהפכנית של דיאטת העוגיות סמארט פור לייף על מנת להוריד משקל ולהישאר רזים לכל החיים. האיכות והבטיחות של מוצרי החברה נמצאים בדרגה עליונה וברמה הגבוהה ביותר!

האם לעוגיות האורגניות ולעוגיות ללא גלוטן יש אינדקס גליקימי נמוך?

בהחלט, לא זו בלבד שלעוגיות האורגניות אינדקס גליקימי נמוך, אלא שיש להן גם עומס גליקימי נמוך שהוא אף חשוב יותר למעקב מהאינדקס הגליקימי.

המשמעות של עומס גליקימי נמוך היא שמוצרי חברת סמארט פור לייף מתאימים ואף מומלצים לחולי סכרת מכיוון שהם מתעכלים בגוף בצורה איטית ומבוקרת מבלי להקפיץ את רמת הסוכר בגופם.

כמה זמן עלינו להתמיד בתכנית סמארט פור לייף?

התמידו בתכנית הדיאטה כמה שצריך על מנת להשיג את מטרתכם. מכיוון שהתכנית מאוזנת, הצרכים התזונתיים שלכם ייענו בצורה המיטבית. לקוחות שרוצים להוריד כ-5 ק"ג יצטרכו רק כחודש להשיג את מטרתם בעוד שאנשים שמנים מאד יצטרכו עד שנתיים. לאנשים הנוטלים תרופות באופן קבוע, מומלץ להיוועץ עם רופא, למרות שבד"כ כשהמשקל יורד מינון התרופה יורד גם כן.

האם ניתן לשמור על תוצאות ההרזיה לטווח ארוך?

העוגיות האורגניות ירגילו אתכם לאכול כמויות קטנות מספר פעמים רב במהלך היום, מה שיסייע לכם מאד בייצוב משקלכם החדש.  כמו כן, תצטרכו לבצע פעילות גופנית מתונה לפחות 3 שעות בשבוע. לקוחות רבים של סמארט פור לייף ממשיכים לאכול 1-3 עוגיות במקום ארוחת בוקר או צהריים והם מצליחים מאד לשמור על משקלם. ד"ר Sass אוכל 3 עוגיות ביום במשך השבוע,  ובסוף השבוע "נח" מהעוגיות. הוא שומר על המשקל שהוריד, כ-18 ק"ג, במשך יותר מעשור.

מה לגבי חופשות?

ד"ר Sass בדעה שכאשר התחלתם את תכנית ההרזיה עליכם לדבוק בה אפילו כאשר אתם יוצאים לחופשה. תיהנו מחברים, משפחה, נוף וכדומה, אך תזכרו שאוכל נועד לתזונת הגוף ופחות להנאה ולסיפוק צרכים חברתיים.