סמארט פור לייף מכירות וקשרי לקוחות זאת לא עוגיה, זו ארוחה!
שלום גולשים יקרים, אנא השאירו את מספר הטלפון ואת הפרטים בטופס על מנת לרכוש את העוגיות או לשאול שאלה!
Send

 054-5646510   drorsmart@gmail.com

מירי - סמארט פור לייףמירי

Posted by

"כבר בגיל 16 התחלתי לעבוד במסעדות ואז באופן טבעי, אוכל הפך לחלק בלתי נפרד מהחיים. כשעליתי לארץ מארה"ב, טבעי היה שמצאתי עבודה בתחום האוכל והמסעדנות" אומרת מירי.

"בסופו של דבר אחרי כל טיפולי הפוריות, אחרי 4 לידות והנקות, סיימתי עם משקל של 95 ק"ג. מצד אחד זה כל הזמן הטריף אותי שאני משמינה ומצד שני לא היו לי כוחות להתמודד עם זה וכך בכל ערב חזרתי לגלידה"

עבור מירי האוכל תמיד היווה מקור לנחמה.  גלידה תמיד הייתה מקור לנחמה רגשית וכל החיים שלי ניסיתי דיאטות שונות ומשונות: עשיתי דיאטות טרנדיות ותמיד אותו סיפור של יורדים, עולים ושוב חוזר חלילה: עולים, עושים דיאטה, יורדים וחוזרים חזרה למשקל.

אבל לא רק עודף המשקל הטריד את מירי, אלא גם מחלת הפרקים הכרונית בה לקתה בגיל 17. עד שהחליטה שאי אפשר להמשיך כך יותר. "אחרי הלידה הרביעית החלטתי לעשות שינוי דרסטי, התחלתי לעשות התעמלות קלה כי סבלתי מכאבים איומים" היא מספרת

השינוי התחיל דווקא בחדר הכושר. "הלכתי לחדר כושר, לשיעור עיצוב ולא יכולתי לסיים את השיעור, נשמתי והתנשפתי, יצאתי על ארבע, והמדריכה אמרה : אני יודעת שהיה לך קשה, כל הכבוד שבאת, לא משנה איך תרגישי מחר, תחזרי אם לא תחזרי מחר לא תחזרי לעולם! היא צדקה כי למחרת לא יכולתי לזוז אבל חזרתי ולאט לאט פיתחתי מיומנות והיום אני נינג'ה

יחד עם השינוי בכושר שינתה מירי את הרגלי האכילה שלה: קראתי על דיאטת העוגיות של ד"ר סאס מולאבי, מייסד סמארט פור לייף, והשתכנעתי כי שיטת התזונה שפיתח הגיונית, קלה ועובדת!

במשך שנה עשיתי את דיאטת העוגיות: בימים הראשונים היה לי קשה לוותר על ארוחת צהריים חמה ולהסתפק בקפה עם עוגיה… ירדתי בחודשיים הראשונים 7 ק"ג בלבד. למרות הירידה האיטית, המשכתי באמצעות משמעת חזקה ורצון ברזל להתמיד והתוצאות אכן הגיעו: במשך השנה הבאה הצלחתי לרדת 25 ק"ג נוספים ובסה"כ השלמתי ירידה מרשימה של 32 ק"ג סה"כ

לדברי מירי צריך לזהות את האכילה הרגשית, איך היא משרתת אותנו ואז לשנות את הרגלי התזונה ולהתאימם מבחינה פיסית ורגשית. לדבריה, אנחנו צריכים לעזוב את הגישה שאנחנו "צריכים לעשות דיאטה", כי אם דיאטה הייתה מצליחה, היינו עושים אותה פעם אחת ודי. ועובדה היא שאנחנו מבזבזים חיים שלמה על דיאטות."

היא אומרת: "כשאנחנו נולדים, מנגנוני הרעב והשובע שלנו תקינים אבל אז ההרגלים שלנו מקלקלים אותם. אנחנו צריכים ללמוד להחזיר לעצמנו את המנגנונים האלה"